Movies
Ratings
647
Gone GirlRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 3.5
The Lake HouseRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Danny CollinsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Seeking JusticeRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Assault on Precinct 13Rated ★ 3.5
Last PresentRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.5