Titles you rated
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0