Series
Ratings
178
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5- MitsudomoeRated ★ 1.5
- Cat God MyriadsRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Accel WorldRated ★ 2.5- PUCHIM@SRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 1.0
- BLAZBLUE ALTER MEMORYRated ★ 1.5
- Hyperdimension Neptunia THE ANIMATIONRated ★ 2.0
- PUCHIM@S 2Rated ★ 4.5
- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 2.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 2.5
- HanamonogatariRated ★ 3.5
- TsukimonogatariRated ★ 4.0
- Pandora in the Crimson Shell: Ghost UrnRated ★ 3.0