Movies
Ratings
64
Viva La VidaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
AmyRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
C'mon C'monRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0