Titles you rated
WaywardRated ★ 3.0
Geek GirlRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0