Movies
Ratings
289
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5