Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Highest 2 LowestRated ★ 2.0
GloryRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
The SiegeRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The HurricaneRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 2.5
RinguRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 1.5