Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5