Titles you rated
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0- Tales of the UnusualRated ★ 5.0
Mr. VampireRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 5.0