Series
Ratings
78
It Started With a KissRated ★ 4.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
A Song to the SunRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 3.5- Honey and CloverRated ★ 3.5
- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 5.0
- Romance HunterRated ★ 3.0
- Foolish PrincesRated ★ 3.0
- My Love PatzziRated ★ 3.0
- GhostRated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0