Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
GirlfriendsRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5- 잡담Rated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
MimangRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 3.5- Reviving The EngineRated ★ 2.0