Series
Ratings
12
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0