Series
Ratings
18
Abnormal SummitRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0