Movies
Ratings
19
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0