Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5