Movies
Ratings
593
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5