Series
Ratings
14
ChernobylRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Barnacle LouRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
QuizRated ★ 3.0