Movies
Ratings
246
Love, LiesRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5