Series
Ratings
136
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0