Movies
Ratings
391
RedRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
TangledRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0