Movies
Ratings
65
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0