Movies
Ratings
68
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 5.0