Movies
Ratings
347
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 1.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
F20Rated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
StillwaterRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Young Adult MattersRated ★ 2.0
CodaRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5
AlonersRated ★ 2.0