Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 0.5
FallRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 1.5
City of GodRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 0.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0