Movies
Ratings
26
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
Sing: ThrillerRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5