Series
Ratings
108
ExtracurricularRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
AbyssRated ★ 1.0
Another LifeRated ★ 1.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0