Movies
Ratings
144
8 MileRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 1.0
National SecurityRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0