Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Man in My BasementRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The Human VoiceRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0