Movies
Ratings
209
BlindRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0