Movies
Ratings
100
Cold EyesRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0