Movies
Ratings
209
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 3.0