Titles you rated
26 YearsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0