Titles you rated
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
BloodRated ★ 2.5