Titles you rated
Death NoteRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5