Titles you rated
AnacondaRated ★ 1.0
Death BellRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
The CatRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0