Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0