Titles you rated
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0