Titles you rated
The OutlawsRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
AfterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
The Bone CollectorRated ★ 4.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5