Series
Ratings
184
Crime SceneRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0