Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Death Note: New GenerationRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.5