Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 0.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 0.5
Step Up RevolutionRated ★ 0.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.5