Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 1.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Man of WillRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0