Movies
Ratings
20
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Lost In LoveRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Vara : A BlessingRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0