Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5