Titles you rated
The Drug KingRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0