Movies
Ratings
29
The ThroneRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 5.0