Movies
Ratings
721
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Hold the DarkRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 2.5
The Pope's ExorcistRated ★ 2.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 0.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5