Titles you rated
MovingRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 3.0
MarsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 0.5
Alias GraceRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0