Titles you rated
Fight ClubRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0