Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 1.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0